Pomoc dla niepełnosprawnych
Badanie AO

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

 • Ruszają kolejne inwestycje w Azotach Kędzierzyn 22.05.2015 Ruszają kolejne inwestycje w Azotach Kędzierzyn, Fot.: Grupa Azoty
  Blisko 630 mln zł będzie kosztować nowa elektrociepłownia oraz instalacja do produkcji płynnych nawozów saletrzano-mocznikowych RSM w Zakładach Azotowych Kędzierzyn.
 • Bank Pocztowy rusza na giełdę 21.05.2015 Karpiński: debiut Banku Pocztowego na GPW jeszcze w tym roku, Fot.: Bank Pocztowy
  Debiut Banku Pocztowego na Giełdzie Papierów Wartościowych jest możliwy na początku października tego roku. To dobra wiadomość dla polskiego rynku kapitałowego, klientów Banku Pocztowego, Poczty Polskiej, ale także dla całej polskiej gospodarki – powiedział Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa podczas oficjalnej zapowiedzi wprowadzenia Banku Pocztowego na warszawską giełdę.
 • „Giełda jest Kobietą” w czerwcu w Lublinie 21.05.2015 „Giełda jest Kobietą” w czerwcu w Lublinie
  15 czerwca w Lublinie odbędzie się szkolenie dla kobiet chcących inwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych. To kolejne spotkanie w ramach projektu „Giełda jest Kobietą”. Do tej pory w szkoleniu udział wzięło ponad 200 uczestniczek na spotkaniach w Warszawie i we Wrocławiu.
 • 5 lecie debiutu PZU 21.05.2015 Debiut PZU na GPW ,12 maja 2010
  – Ministerstwo Skarbu Państwa konsekwentnie wybierało giełdę, jako najlepszą i najbardziej transparentną ścieżkę prywatyzacji. Dziś również jest ona preferowana. Debiut PZU, czyli oferta najwyższa w historii polskiego rynku kapitałowego i największa w Europie Środkowo‐Wschodniej warta 8,1 mld zł, był niekwestionowanym sukcesem i otworzył przed spółką możliwości rozwoju, które zostały dobrze wykorzystane – powiedział Włodzimierz Karpiński podczas spotkania z okazji 5.rocznicy debiutu giełdowego PZU.

Prywatyzacja

Nawigacja

Kalendarium

Profesjonalna Rada Nadzorcza

Zobacz również

Pracuj dla nas
Praktyki dla studentów
Priorytety MSP
Program Inwestycje Polskie
Aktywa na sprzedaż - button
Akcjonariat obywatelski
Newsletter
Egzaminy na członków RN
Nabór do RN
Zamówienia publiczne
Oświadczenia o stanie majątkowym