Pomoc dla niepełnosprawnych

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

  • „Trzemeszno” w rękach KSC 21.08.2014 Zdzisław Gawlik, sekretarz stanu w MSP podpisuje umowę zbycia udziałów PPZ "Trzemeszno"
    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” stało się formalnie własnością Krajowej Spółki Cukrowej. Wartość transakcji to ponad 52 mln zł.
  • Włodzimierz Karpiński na obchodach Dnia Energetyka 14.08.2014 Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa podczas obchodów Dnia Energetyka w Bełchatowie
    – Od prawie 8 lat budujemy polską gospodarkę, której sukces opiera się również na energetyce. To tutaj, w sercu polskiej energetyki, gdzie wytwarza się jedną piątą mocy energetycznych kraju, kreuje się siłę polskiej gospodarki, łącząc najwyższe kompetencje, zaawansowane technologie i modelową kulturę organizacyjną – powiedział Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa podczas uroczystych obchodów Dnia Energetyka w Polskiej Grupie Energetycznej w Bełchatowie.
  • Minister Skarbu spotkał się z nowym ambasadorem Włoch w Polsce 14.08.2014 Od lewej: Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa, Alessandro de Pedys , ambasador Włoch w Polsce
    Włodzimierz Karpiński rozmawiał z Alessandro de Pedys o terminalu LNG. Inwestycję o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego Polski realizuje w Świnoujściu włoska firma Saipem.

Prywatyzacja

Nawigacja

Kalendarium

Zobacz również

Program Inwestycje Polskie
Aktywa na sprzedaż - button
Akcjonariat obywatelski
Newsletter
Egzaminy na członków RN
Nabór do RN
Zamówienia publiczne
Oświadczenia o stanie majątkowym