Pomoc dla niepełnosprawnych

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

  • Ratujemy markę i dorobek PIW 07.07.2015 Ratujemy markę i dorobek PIW, Fot.: PIW
    Wszystkie działania Ministerstwa Skarbu Państwa i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mają na celu uratowanie dóbr kultury, jakimi zarządza Państwowy Instytut Wydawniczy – tj. 8 tys. praw autorskich i wydawniczych, zbiorów bibliotecznych, zbiorów tzw. egzemplarzy żelaznych, praw wydawniczych oraz praw do opracowań redakcyjnych i znaków towarowych mających kolosalne znaczenie dla dorobku kultury i dziedzictwa narodowego.
  • Minister Czerwiński na terminalu LNG w Świnoujściu 06.07.2015 Minister Czerwiński na terminalu LNG w Świnoujściu , Fot.: PLNG
    Postęp prac na terminalu LNG i zadania pozostające do rozpoczęcia eksploatacji komercyjnej instalacji były tematem roboczego spotkania Andrzeja Czerwińskiego, ministra Skarbu Państwa z zarządem i kadrą inżynierską inwestora - spółki Polskie LNG oraz z przedstawicielami generalnego wykonawcy inwestycji na czele z włoską firmą Saipem.
  • Andrzej Czerwiński z małopolskimi przedsiębiorcami 03.07.2015 Andrzej Czerwiński, minister Skarbu Państwa
    Innowacje są i będą motorem napędowym polskiej gospodarki. Rozumieją to przedsiębiorcy, choć nie zawsze urzędnicy. Rząd przygotował szereg narzędzi wspierających innowacje, ale mam nadzieję, że ich wartość nie rozbije się o urzędnicze bariery. To nie urzędnicy znają potrzeby nowoczesnego biznesu i to nie oni powinni decydować, dokąd należy kierować strumień pieniędzy – powiedział Andrzej Czerwiński, minister Skarbu Państwa na spotkaniu z grupą małopolskich przedsiębiorców w Krakowie.

Prywatyzacja

Nawigacja

Kalendarium

Profesjonalna Rada Nadzorcza Nowa

Zobacz również

Pracuj dla nas
Praktyki dla studentów
Priorytety MSP
Program Inwestycje Polskie
Aktywa na sprzedaż - button
Akcjonariat obywatelski
Newsletter
Egzaminy na członków RN
Nabór do RN
Zamówienia publiczne
Oświadczenia o stanie majątkowym