Pomoc dla niepełnosprawnych

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

  • Cezary Gabryjączyk nowym podsekretarzem stanu w MSP 25.02.2015 Cezary Gabryjączyk, podsekretarz stanu w MSP
    Z dniem 25 lutego 2015 r. prezes rady ministrów powołała na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Cezarego Gabryjączyka. Wiceminister będzie sprawował nadzór nad Departamentem Reprywatyzacji i Rekompensat oraz Departamentem Mienia Skarbu Państwa.
  • Minister Baniak przyjazny startupom 24.02.2015
    Rafał Baniak, wiceminister Skarbu Państwa został nagrodzony za szczególne zasługi dla rozwoju startupów w Polsce. Wyróżnienie przyznały Inkubatory AIP.
  • Wojciech Kowalczyk: Apelujemy do związków o wycofanie się z postulatu odwołania prezesa JSW 13.02.2015
    – To porozumienie jest dobre dla spółki i przede wszystkim jej pracowników, bo poprawi kondycję spółki i miejsca pracy. Dlatego apelujemy do związków zawodowych o wycofanie się z postulatu, który blokuje przyjęcie dobrego dla wszystkich porozumienia. Najwyższy czas zakończyć ten strajk, co będzie najlepsze dla wszystkich stron – powiedział Wojciech Kowalczyk, pełnomocnik rządu ds. górnictwa, sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Prywatyzacja

Nawigacja

Kalendarium

Zobacz również

Priorytety MSP
Program Inwestycje Polskie
Aktywa na sprzedaż - button
Akcjonariat obywatelski
Newsletter
Egzaminy na członków RN
Nabór do RN
Zamówienia publiczne
Oświadczenia o stanie majątkowym