Pomoc dla niepełnosprawnych

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

  • Spotkanie Włodzimierza Karpińskiego z ambasadorem Japonii 01.09.2014 Od lewej: Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa; Makoto Yamanaka, ambasador Japonii w Polsce
    – Współpraca między Polską a Japonią odbywa się na zasadzie win-win. Ponad 300 japońskich firm działających w Polsce tworzy około 40 tys. miejsc pracy. Japonia jest też bardzo dobrym wzorcem w dziedzinie transferu i komercjalizacji wiedzy, a to jeden z naszych absolutnych priorytetów – powiedział Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa podczas spotkania z Makoto Yamanaka, ambasadorem Japonii, które odbyło się 28 sierpnia w budynku MSP.
  • 75. rocznica wybuchu II wojny światowej 01.09.2014 Fot. M. Śmiarowski/KPRM
    Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa wziął udział w uroczystościach upamiętniających 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej, które odbyły się przed Pomnikiem Obrońców Wybrzeża na Westerplatte o godz. 4.45.
  • Młodzi dostaną wsparcie od ARP 28.08.2014 Źródło ARP
    Agencja Rozwoju Przemysłu przedstawiła MSP założenia strategii na lata 2014-2020. Innowacje, restrukturyzacja i budowanie wartości posiadanych aktywów – takie będą trzy filary działań ARP. Na start-upy popłynie rocznie do 80 mln zł.

Prywatyzacja

Nawigacja

Kalendarium

Zobacz również

Priorytety MSP
Program Inwestycje Polskie
Aktywa na sprzedaż - button
Akcjonariat obywatelski
Newsletter
Egzaminy na członków RN
Nabór do RN
Zamówienia publiczne
Oświadczenia o stanie majątkowym