Ministerstwo Skarbu Państwa BUDOPOL-DELTA Sp. z o.o. - Profile spółek -

Nawigacja

Jesteś tutaj

Profile spółek

Strona znajduje się w archiwum.

Powrót do wyników

BUDOPOL-DELTA Sp. z o.o.


Charakter spółki
-
Etap przekształceń
Sprywatyzowane
Zatrudnienie
BRAK
Kapitał zakładowy
BRAK
Stan prawno-organizacyjny
BRAK

BUDOPOL-DELTA posiada z tytułu użytkowania wieczystego grunty o uregulowanym stanie prawnym o łącznej powierzchni 15,3049 ha. Przedmiotem działalności Spółki jest zagospodarowanie, eksploatacja oraz wynajem posiadanych nieruchomości, dystrybucja energii elektrycznej oraz działalność usługowa w zakresie zapotrzebowania na wodę i odprowadzania ścieków.
W ofercie Spółki znajduje się dzierżawa hal produkcyjnych oraz utwardzonych placów na terenach przemysłowych zaopatrzonych w media. Nieruchomości znajdują się w odległości około 10 km od centrum Kielc, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 762 i drogi krajowej nr 7 Kraków - Warszawa. Firmy dzierżawiące obiekty od Spółki związane są głównie z branżą budowlaną.
Realizowana obecnie przez BUDOPOL-DELTA strategia zakłada systematyczną modernizację posiadanych obiektów w celu zwiększenia atrakcyjności wynajmowanych hal i placów, a tym samym zwiększenie przychodów z umów najmu i dzierżawy.
Atuty:
- atrakcyjna lokalizacja komunikacyjna
- duży popyt wśród małych firm w regionie

Wyniki finansowe (w tys. zł)

-

Zdjęcia

  • Brak zdjęć.

Kontakt

Miasto
Nowiny
Województwo
świętokrzyskie
Email
E_BUDOPOL@POCZTA.ONET.PL
Telefon
0-41/345 97 99

Nota prawna

Powyższe informacje nie stanowią zaproszenia ani oferty w przedmiocie sprzedaży, inwestowania lub obrotu ani zaproszenia do złożenia oferty w przedmiocie nabycia, inwestycji lub obrotu papierami wartościowymi. Przedstawione informacje są aktualne na dzień ich publikacji. W celu uzyskania aktualnych informacji prosimy o kontakt pod numerem tel.: (+48 22) 695 90 01-02 lub e-mail: inwestor@msp.gov.pl.
do góry