Ministerstwo Skarbu Państwa "BUDROL-PROJEKT" Katowice sp. z o.o. - Profile spółek -

Nawigacja

Jesteś tutaj

Profile spółek

Strona znajduje się w archiwum.

Powrót do wyników

"BUDROL-PROJEKT" Katowice sp. z o.o.


Charakter spółki
-
Etap przekształceń
Sprywatyzowane
Zatrudnienie
BRAK
Kapitał zakładowy
BRAK
Stan prawno-organizacyjny
BRAK

Głównym przedmiotem działalności Spółki jest wynajmem nieruchomości na własny rachunek. Spółka posiada biurowiec położony w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu centrum Katowic w paśmie głównych ciągów komunikacyjnych miasta. W odległości do 1 km od nieruchomości znajdują się placówki handlowo-usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Biurowiec został wybudowany w latach siedemdziesiątych.
Spółka posiada 3 660 m2 powierzchni biurowej, z czego wynajmuje ok. 3 000 m2. Standard powierzchni biurowych wynajmowanych przez Spółkę jest zróżnicowany. Najemcami są głównie firmy państwowe, spółki prawa handlowego oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.
Spółka zamierza rozwijać swoją działalność poprzez aktywne poszukiwanie nowych najemców powierzchni biurowej.

Wyniki finansowe (w tys. zł)

-

Zdjęcia

  • Brak zdjęć.

Kontakt

Miasto
Katowice
Województwo
śląskie
Email
budrol_projekt@katowice.zigzag.pl
Telefon
(0-32) 25 82 612

Nota prawna

Powyższe informacje nie stanowią zaproszenia ani oferty w przedmiocie sprzedaży, inwestowania lub obrotu ani zaproszenia do złożenia oferty w przedmiocie nabycia, inwestycji lub obrotu papierami wartościowymi. Przedstawione informacje są aktualne na dzień ich publikacji. W celu uzyskania aktualnych informacji prosimy o kontakt pod numerem tel.: (+48 22) 695 90 01-02 lub e-mail: inwestor@msp.gov.pl.
do góry