Ministerstwo Skarbu Państwa Ostateczne wyniki naboru do Rady Nadzorczej Spółki Zakłady Sieci Rybackich S.A. w likwidacji z siedzibą w Korszach - Wyniki postępowania -

Nawigacja

Jesteś tutaj

Wyniki postępowania

Strona znajduje się w archiwum.

Ostateczne wyniki naboru do Rady Nadzorczej Spółki Zakłady Sieci Rybackich S.A. w likwidacji z siedzibą w Korszach

Opublikowane: 23.07.2015

Ogłoszenie nr 17/2015/DDP - Zakłady Sieci Rybackich S.A. w likwidacji z siedzibą w Korszach
Wyniki I-go etapu postępowania kwalifikacyjnego ws. naboru do Rady Nadzorczej spółki Zakłady Sieci Rybackich S.A. w likwidacji z siedzibą w Korszach

W dniu 23 lipca 2015 r.  Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki Zakłady Sieci Rybackich S.A. w likwidacji z siedzibą w Korszach powołało do składu Rady Nadzorczej 3 osoby wybrane w drodze postępowania kwalifikacyjnego, zgodnie z Zarządzeniem Nr 45 Ministra Skarbu Państwa z dnia 6 grudnia 2007 r. w sprawie zasad i trybu doboru kandydatów do składu rad nadzorczych spółek handlowych z udziałem Skarbu Państwa oraz rad nadzorczych innych podmiotów prawnych nadzorowanych przez Ministra Skarbu Państwa:

  • Wiktor Wawreszuk – magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości.
  • Grzegorz Kujawa – magister prawa, radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
  • Justyna Nowak – magister ekonomii, absolwentka Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej; wpisana do rejestru biegłych rewidentów. 

Medatdane

Opublikowane przez: Justyna Kania
Autor: Departament Działań Poprywatyzacyjnych
Ostatnia zmiana: 23.07.2015 , 28.07.2015 Justyna Kania
do góry