Ministerstwo Skarbu Państwa Platforma e-learningowa -

Nawigacja

Jesteś tutaj

Platforma e-learningowa

Hossa, bessa, fixing, dywidenda, stopa dyskonta, akcje aportowe i złote– już niedługo możesz posługiwać się tymi pojęciami niczym wytrawny inwestor giełdowy. Zapraszamy do udziału w szkoleniu e-learningowym z podstaw inwestowania na giełdzie.

Kursy podzielone na dwa bloki: szkolenia podstawowe i szkolenia branżowe. Szkolenia podstawowe składają się z jedenastu kursów. Dzięki nim zdobędziesz najważniejsze informacje potrzebne, by rozpocząć przygodę z giełdą – dowiesz się, jak inwestować. 

Szkolenia branżowe pomogą natomiast znaleźć odpowiedź na pytanie, na co zwracać uwagę przy inwestowaniu w spółki z pięciu sektorów gospodarczych.

Prosimy przy otwieraniu kursów nie używać przeglądarki internetowej Internet Explorer, gdyż mogą pojawić się problemy z odtwarzaniem plików. Poniższe kursy, które dotąd znajdowały się na stronie programu Akcjonariat Akcjonariat Ogół posiadaczy akcji wyemitowanych przez daną spółkę akcyjną Obywatelski, przygotowane zostały tutaj w wersji zarchiwizowanej, co powoduje, że  linki znajdujące się w kursach nie są już aktywne.

Szkolenia podstawowe:

Szkolenia branżowe:

Medatdane

Opublikowane przez: Piotr Krupa
Autor:
Ostatnia zmiana: 25.05.2016 , 07.11.2016 Jacek Romanowicz
do góry