Ministerstwo Skarbu Państwa Materiały edukacyjne ze szkolenia - Giełda jest kobietą -

Nawigacja

Jesteś tutaj

Giełda jest kobietą

Materiały edukacyjne ze szkolenia

W 2015 roku Ministerstwo Skarbu Państwa wraz z Energa SA zorganizowało cykl szkoleń z inwestowania na giełdzie skierowany do kobiet, pod nazwą „Giełda jest kobietą”.

Idea przedsięwzięcia było zwiększenie wiedzy z inwestowania na giełdzie oraz podniesienie wiary w swoje możliwości wśród przedsiębiorczych Polek. W tym celu zorganizowano szkolenia w 5 największych miastach Polski z udziałem specjalistek z rynku kapitałowego. Spotkanie inauguracyjne odbyło się 17 marca 2015 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Podczas spotkań o charakterze szkoleniowo-warsztatowym z elementami wykładu motywacyjnego, uczestniczki projektu miały możliwość zdobycia wiedzy na temat rynku kapitałowego oraz poszerzenia wiadomości o możliwościach rozwoju firmy i lokowania oszczędności poprzez inwestycje na giełdzie.

O papierach wartościowych i psychologii giełdy rozmawiały: dr Iwona Sroka – Prezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, Maja Goettig – prezeska Instytutu Analiz i Ratingu przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, dr Małgorzata Dec-Kruczkowska, dyrektorka Departamentu Analiz MSP, Agata Gawin - zastępca dyrektora Domu Maklerskiego Raiffeisen Bank Polska S.A., Izabela Olszewska - dyrektorka Pionu Rozwoju Rynku GPW, Beata Jarosz - doradca zarządu Towarowej Giełdy Energii oraz Olga Kozierowska – autorka projektu „Sukces Pisany Szminką”, którego celem jest inspirowanie kobiet do odważnych działań biznesowych, a także psycholog Maria Rotkiel.

Poniżej materiały edukacyjne ze szkolenia.

Medatdane

Opublikowane przez: Piotr Krupa
Autor:
Ostatnia zmiana: 18.05.2016
do góry