Pomoc dla niepełnosprawnych
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie... ABC Inwestora

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

  • Włodzimierz Karpiński otworzył WCMS 2014 23.10.2014 Fot. Marcin Mozert
    - Spotykamy się w szczególnym momencie dla warszawskiego rynku kapitałowego. Przede wszystkim zniknęły największe elementy niepewności. Wiemy już jaki wpływ na rynek kapitałowy w Polsce miała reforma emerytalna, i że nie był on tak duży jak się obawiano. Warszawa wróciła do gry o emitentów. Nasza siła to stabilność i szybki wzrost gospodarczy – powiedział Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa podczas inauguracji Warsaw Capital Market Summit 2014.
  • Minister Skarbu Włodzimierz Karpiński wziął udział w obchodach 85-lecia PLL LOT 21.10.2014 85-lecie PLL LOT
    – LOT trwale wpisał się w polskie życie gospodarcze i społeczne. Jest też jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie. Rok obchodów tego pięknego jubileuszu jest dla naszego przewoźnika przełomowy. Linie wyszły z „turbulencji” i wypracowują zysk z podstawowej działalności operacyjnej. Nie byłoby to możliwe bez sprawnego zarządu i oddanej załogi – powiedział Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa podczas obchodów jubileuszu w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
  • Premier Kopacz w województwie lubelskim 20.10.2014 Wizyta w Lublinie
    W niedzielę Premier Ewa Kopacz wzięła udział w inauguracji roku akademickiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim gdzie przedstawiła plany rządu w sprawie zwiększenia wydatków na naukę. Szefowa rządu spotkała się również ze studentami i władzami Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W wizycie premier Kopacz towarzyszył Włodzimierz Karpiński, Minister Skarbu Państwa.

Prywatyzacja

Nawigacja

Kalendarium

WCMS 2014

Zobacz również

Priorytety MSP
Program Inwestycje Polskie
Aktywa na sprzedaż - button
Akcjonariat obywatelski
Newsletter
Egzaminy na członków RN
Nabór do RN
Zamówienia publiczne
Oświadczenia o stanie majątkowym