Pomoc dla niepełnosprawnych
Szkolenia dla spółek notowanych na GPW

Aktualności

 • Sejm jednogłośnie przyjął nowelizację ustawy terminalowej 24.04.2014 (fot. z archiwum Gaz-System)
  Nowelizacja przygotowana przez MSP przewidywała rozszerzenie listy inwestycji w infrastrukturę gazową, budowanych z uproszczeniem procedur administracyjnych. Chodzi o trzy połączenia z sąsiednimi państwami, 12 dużych gazociągów i magazyny gazu.
 • MSP publikuje raport „Relacje inwestorskie w praktyce” 23.04.2014
  Jedynie 9 proc. spółek prowadzi regularne działania z zakresu relacji inwestorskich, a blisko 70 proc. nie uwzględnia ich w swoich strategiach – wynika z ogólnopolskiego badania przeprowadzonego wśród spółek notowanych na Głównym Rynku GPW, NewConnect i Catalyst na zlecenie Ministerstwa Skarbu Państwa.
 • W Rzymie o PIR i bezpieczeństwie energetycznym 18.04.2014 Spotkanie Włodzimierza Karpińskiego, ministra Skarbu Państwa z Federicą Guidi, minister Rozwoju Gospodarczego Włoch
  Włodzimierz Karpiński, minister Skarbu Państwa spotkał się z Federicą Guidi, minister Rozwoju Gospodarczego Włoch. Spotkanie dotyczyło współpracy gospodarczej i bezpieczeństwa energetycznego.
 • Rusza największa inwestycja energetyczna Tauronu 17.04.2014 Wizyta w Jaworznie/Fot. Tauron
  Przedstawiciele spółki Tauron Wytwarzanie podpisali z konsorcjum Rafako i Mostostalu Warszawa umowę na budowę węglowego bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III. Wartość umowy to prawie 5,4 mld zł brutto. To największa inwestycja Tauronu - zapewni 5 proc. obecnego zapotrzebowania Polski na energię.

Prywatyzacja

Menu

Kierownictwo

Podsekretarz Stanu
Rafał Baniak
Podsekretarz Stanu
Paweł Tamborski
Podsekretarz Stanu
Grzegorz Borowiec
Dyrektor Generalny
Zdzisław Gawlik
Sekretarz Stanu
Kalendarium

Zobacz również

Newsletter
Aktywa na sprzedaż - button
Egzaminy na członków RN
Baner dobre praktyki
Nabór do RN
Akcjonariat obywatelski
Oświadczenia o stanie majątkowym
Zamówienia publiczne
OECD
Szybki PIT