Pomoc dla niepełnosprawnych

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

  • Andrzej Czerwiński spotkał się z ratownikami górniczymi 29.06.2015 Andrzej Czerwiński, minister Skarbu Państwa z wizytą w Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego
    Cześć Waszej pracy, poświęceniu i zaangażowaniu. Dziękuję za każdą akcję ratunkową, którą przeprowadziliście w ekstremalnie trudnych warunkach, narażając swoje życie i zdrowie dla swoich kolegów, którzy pod ziemią czekają na Waszą pomoc – powiedział Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa podczas spotkania z ratownikami Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego, którzy uczestniczyli w zakończonej niedawno akcji ratowniczej na ruchu Śląsk w kopalni Wujek w Rudzie Śląskiej.
  • Rozmawiajmy o rozwiązywaniu wspólnych problemów 29.06.2015 Rozmawiajmy o rozwiązywaniu wspólnych problemów, Fot.: Urząd Miejski w Bielsku-Białej.
    Problemy zarządzania mieniem Skarbu Państwa przez samorządy oraz możliwości komunalizacji spółek z udziałem Skarbu Państwa były tematem spotkania Andrzeja Czerwińskiego, Ministra Skarbu Państwa z Jackiem Krywultem, prezydentem Bielska –Białej oraz posłanką Mirosławą Nykiel w bielskim Urzędzie Miejskim.
  • Rząd popiera lokalną unię rynków kapitałowych 23.06.2015 Rząd popiera lokalną unię rynków kapitałowych, Fot.:Piotr Pędziszewski
    Szanse i zagrożenia dla polskiego rynku kapitałowego były tematem dyskusji ekspertów z udziałem Wojciecha Kowalczyka, sekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa, o Unii Rynków Kapitałowych, w ramach okrągłego stołu na Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie.

Prywatyzacja

Nawigacja

Kalendarium

Profesjonalna Rada Nadzorcza Nowa

Zobacz również

Pracuj dla nas
Praktyki dla studentów
Priorytety MSP
Program Inwestycje Polskie
Aktywa na sprzedaż - button
Akcjonariat obywatelski
Newsletter
Egzaminy na członków RN
Nabór do RN
Zamówienia publiczne
Oświadczenia o stanie majątkowym