Pomoc dla niepełnosprawnych
Giełda jest kobietą

Mapa inwestycji energetycznych

Spółki Skarbu Państwa realizują największe inwestycje energetyczne w Polsce. Na interaktywnej mapie znajdą Państwo lokalizacje kluczowych projektów: największe elektrownie, terminal LNG, naftoport, gazociągi, magazyny ropy i gazu oraz informacje o postępie prac.

Aktualności

  • MSP za kontynuacją dialogu 18.04.2015 Wręczenie petycji (fot. Dorota Taranowicz)
    - Przedstawiciele ministerstwa skarbu są w stałym kontakcie ze stroną społeczną. Obecnie jesteśmy w trakcie serii spotkań, omawiając sytuację w poszczególnych branżach. Zgodnie z ustaleniami z 18 marca, najbliższe spotkanie strony związkowej z całym kierownictwem MSP odbędzie się jeszcze przed wakacjami. Jesteśmy przekonani, że najlepszą formułą szukania dobrych rozwiązań w interesie firm i jej pracowników jest dialog – powiedział Rafał Baniak, który spotkał się z przedstawicielami OPZZ i w imi
  • Prezydent Komorowski i minister Karpiński odwiedzili Zakłady Azotowe Puławy 17.04.2015 Wizyta w Puławach (fot. Łukasz Kamiński)
    - Grupa Azoty Puławy jest strategiczną spółką na gospodarczej mapie polski. Wizyta w Puławach to okazja, żeby powiedzieć, że mądrą pracą można i należy rozwijać przemysł i gospodarkę. Można to robić dbając jednocześnie o elementy zrównoważonego rozwoju z uwzględnieniem potrzeb środowiska naturalnego– powiedział Bronisław Komorowski, prezydent RP, który wraz z Włodzimierzem Karpińskim, ministrem Skarbu Państwa zwiedzał nową instalację nawozów granulowanych Pulgran.
  • LOT staje się atrakcyjnym przewoźnikiem dla inwestorów 17.04.2015 Spotkanie wiceministra Rafała Baniaka z ambasadorem Japonii
    Wiceminister Skarbu Państwa Rafał Baniak spotkał się z ambasadorem Japonii w Polsce Makoto Yamanaka. Rozmowa dotyczyła PLL LOT. Ambasador Yamanaka wyraził uznanie dla efektów procesu restrukturyzacji polskiego przewoźnika.

Prywatyzacja